Nasza firma gotuje dla mieszkańców regionu Koszalina od 15 lat. W tym czasie nakarmiliśmy ponad milion smakoszy. Działamy pod szyldem Catering.wrotniewscy.pl.

catering koszalinSpecjalizujemy się w imprezach kulinarnych na wielką skalę, do których jesteśmy w pełni przygotowani technicznie i logistycznie. Obsługujemy festiwale, targi, akcje promocyjne, bankiety, szkolenia. O jakości naszej pracy świadczą klienci, którzy do nas wracają - patrz GALERIA.

Wyzwaniem zupełnie innego rodzaju są dla nas natomiast uroczystości kameralne typu: komunie święte, wesela, chrzciny, urodziny, imieniny. To dla nas niekłamana przyjemność, a zarazem możliwość, by nasze potrawy uświetniły tak ważne chwile w Państwa życiu. Każdemu wydarzeniu nadajemy odpowiednią, nietuzinkową scenografię, i - co ważne - wszystko to w cenie posiłku. 


Najbardziej cieszy nas, iż wieści o naszej firmie rozchodzą się pocztą pantoflową, stale powiększając grono klientów zadowolonych z naszych smaków i jakości obsługi.

Dodajmy, że nasza firma jako jedna z pierwszych branży żywieniowej w regionie uzyskała certyfikat jakości ISO 9001, a wdrożony system HACCP działa nienagannie, co potwierdzają okresowe kontrole sanepidu (wyniki udostępniamy każdorazowo do wglądu).